Ciepły montaż

Ciepły Montaż

Nowoczesne wielokomorowe okna/drzwi oraz energooszczędne szyby wymagają wysokiej jakości montażu. Źle zamontowane okna/drzwi i związane z tym nieszczelności to jeden z głównych powodów ubytków ciepła z pomieszczenia.

1. Czym jest tzw. „Ciepły montaż” ?

„Ciepły montaż” jest to wielowarstwowy montaż okien z wykorzystaniem taśm paroprzepuszczalnych i paroszczelnych. Montaż taki pozwala wyeliminować mostki termiczne powstające na łączeniu muru z oknem. Wykorzystywana jest zasada „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz” zgodnie z zasadami montażu okien wg niemieckiego RAL.

2. Wielowarstwowy montaż okien

Aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom rynku i naszych klientów na skuteczną i trwałą technologię uszczelnienia okien w miejscu połączenia z murem firma Mirox wprowadziła do zakresu swoich usług wielowarstwowy montaż okien tzw. ciepły montaż. Posiadamy doświadczone, wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe z zakresu ciepłego montażu.

3. Ile kosztuje „Ciepły montaż” ?

Montaż taki jest wart każdej ceny, pozwala zaoszczędzić znaczne ubytki energii. Należy doliczyć dodatkowo do standardowego montażu koszt folii paroszczelnej i paroprzepuszczalnej 30zł./metr obwodu.

4. Sposób montażu

 

5. Zalety "Ciepłego montażu" to: