Okna aluminiowe System TM 102HI

System TM 102HI został stworzony z myślą o zastosowaniach w budownictwie energooszczędnym i pasywnym, znakomicie sprawdzając się zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i mieszkalnych.  TM 102HI to zaawansowany zestaw profili aluminiowych przeznaczony do produkcji nowoczesnych okien, drzwi i witryn, charakteryzujących się wysoką izolacją termiczną. Innowacyjna budowa skrzydła okiennego, z wykorzystaniem izolatora ustawionego pod kątem w stosunku do obudowy, gwarantuje optymalny rozkład sił w profilu.

Dzięki temu udało się stworzyć profile o znaczącej wytrzymałości, umożliwiające tworzenie konstrukcji o dużych wymiarach i wadze. W ramach tego systemu oferowane są różnorodne opcje szklenia oraz możliwość montażu szyb dwu- i trzykomorowych dostępnych na rynku. System TM 102HI spełnia najwyższe standardy wytrzymałości, jakości i estetyki w kształtowaniu obiektów. Solidna i szczelna konstrukcja systemu istotnie ogranicza dostęp zimnego powietrza do wnętrza budynku zimą, a latem skutecznie chroni przed nadmiernym nagrzewaniem.

okna-pcv-kbe-natura-70mm
System służy do konstruowania nowoczesnych typów okien, drzwi dedykowanych do domów pasywnych i energooszczędnych, wymagających wysokiej izolacyjności termicznej.

Oferujemy szeroki zakres szklenia i możliwość montażu wszystkich dostępnych na rynku typów szyb dwu i trzykomorowych.

Rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania inwestorów w zakresie wytrzymałości, jakości i estetyki kształtowanych obiektów. Po

Zalety:

  • Możliwość konstruowania wysokich okien
  • Niskie profile zapewniające większy dopływ światła
  • Niski próg poprawiający komfort użytkowania i zwiększający szczelność okna
  • Możliwość wykonania narożnika całoszklanego
  • Możliwość połączenia z systemami drzwi przesuwnych DP 180 Primeview
  • Kompatybilny z systemem odwodnienia liniowego
  • Możliwość integracji z systemem domu inteligentnego

Kolorystyka

ral-7004-mat

Ral 7004 mat

Ral 7011

Ral 7012

Ral 7016

ral-7004-mat

Ral 9016

Ral 9007

Ral 9006

Ral 8017

ral-7004-mat

Ral 8003

Ral 7044

Ral 7030

Ral 1036