BETA dla domu

Dostarczamy i montujemy okna do mieszkań, domów jednorodzinnych i budynków korporacyjnych. Dwadzieścia lat działania na rynku przekłada się na bogate doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam realizować najbardziej zaawansowane projekty.
W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi plastikowe, które przewyższają inne rozwiązania jakością, trwałością i szeregiem dodatkowych funkcji. Posiadamy okna w wersji standardowej, antywłamaniowej lub energooszczędnej.
Osobom zainteresowanym zakupem zapewniamy doradztwo, które pomaga w wyborze najlepszego produktu dla danego zastosowania.

Oferowane przez nas produkty do okien drewnianych produkowane są w oparciu o renomowany system oraz okucia Winkhaus.
System umożliwia produkcję okien, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe i systemy przesuwne.

Systemy profili okiennych:

 • Kom 70
 • Kom 76 AD
 • Kom 76 MD – uszczelka środkowa
 • TM 77 HI
 • TM 74 HI
okna-pcv-kbe-natura-70mm

Kom 70 mm

Nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 70 mm.

Niezaprzeczalnymi zaletami tego systemu są: znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania, wysoka izolacja akustyczna, optymalne zabezpieczenie przed włamaniami oraz szerokie możliwości uszlachetnienia powierzchni zewnętrznej profili.

 

 • Najbardziej optymalna głębokość zabudowy.
 • Maksymalna ilość światła w przestrzeniach, dzięki zastosowaniu wąskich profili.
 • Podwyższona statyka – nieograniczona możliwość konstruowania wysokich drzwi balkonowych i dużych okien.
 • Specjalna budowa profila – podwójna ochrona termiczna.
 • Eliminacja mostków termicznych wewnątrz profili.
 • Możliwość osadzenia wyjątkowo ciepłych zestawów szybowych.
 • Uniwersalna, ponadczasowa stylistyka okna idealnie pasująca do nowoczesnych budynków i renowacji.
 • Współczynnik przenikania ciepła Uf do 1,2 W / (m²K).
 • Technologia 5 komorowa.
 • Potrójny pakiet szybowy do 44 mm.
 • Nowoczesny design okna z szeroką paletą kolorów; możliwość wyboru kolorystyki drewnopodobnej i jednolitej.
 • Bezołowiowe stabilizatory cynkowo – wapniowe greenline.

Kom 76 AD

Kom 76 AD to wybór bez kompromisów! Nowoczesny i najlepszy w swojej klasie system okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kom 76 AD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia!

Okna Kom ​​​​​​​76 AD charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu Kom ​​​​​​​76 AD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie Kom ​​​​​​​76 AD jest więc czystą przyjemnością.

okna-pcv-kbe-88mm
okna-pcv-kbe-natura-70mm

Kom 76 MD - uszczelka środkowa

Kom 76 MD to nowoczesny i najlepszy w swojej klasie systemem okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przd włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kom 76 MD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia.

Okna w systemie Kom 76 MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynnik izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska. System spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu Kom 76 MD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie Kom 76 MD jest więc czystą przyjemnością.

TM 77HI

Bezpieczny system okienno-drzwiowy pozwalający na uzyskanie doskonałych parametrów technicznych projektowanych konstrukcji z zakresu izolacyjności termicznej, akustycznej czy wodoszczelności.
Pozwala na tworzenie okien i drzwi o dużych powierzchniach w różnych układach i konfiguracjach.

System jest kompatybilny z pełną gamą okuć dostępnych na rynku.

okna-pcv-kbe-88mm
okna-pcv-kbe-natura-70mm

TM 74HI

System służy do konstruowania okien, drzwi, witryn o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Zastosowane w systemie termoizolatory (wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym) oraz przestrzeń pomiędzy nimi wypełniono dodatkowo pianką poliuretanową.

System pozwala na tworzenie konstrukcji o dużych wymiarach ze względu na wykorzystanie wzmocnionych profili w układzie od zewnątrz, jak i od wewnątrz.