Producent stolarki PCV i aluminiowej

BETA s.c. jest spółką z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości stolarki.

Produkcja i montaż

Okna elewacyjne

Okna z PCV i aluminium

Drzwi

Drzwi wejściowe z PCV i aluminium

BOXy

Pokoje wyciszeń. Projekt i realizacja.

Rolety

Rolety zewnętrzne na wymiar.

Parapety

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Kupuj bezpośrednio od producenta

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie

BETA s.c. jest spółką z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości stolarki PCV. Wysokie zaangażowanie pracowników, dbałość o każdy szczegół, nieustanne inwestycja w rozwój i indywidualne podejście do klienta jest sukcesem firmy. Ze względu na dbałość o środowisko naturalne do produkcji naszych okien wykorzystywany jest bezołowiowy system GREENLINE.

Wysoką jakość naszych okien potwierdza długi okres gwarancji. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Sanoku, gdzie znajduje się biuro zarządu oraz hale produkcyjne. W celu kompleksowej obsługi klientów firma zapewnia profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Systemy stolarki PCV

Kömmerling 70 mm

Nowoczesny system okienny o głębokości zabudowy 70 mm. Rozwiązanie ekonomiczne.

Kömmerling 76 AD/MD

Systemy o głębokości 76 mm to nowoczesne i najlepsze w swojej klasie systemy okien i drzwi PCV.

sys-88mm_400px

Premium 88 MD

Premium 88 - System klasy Premium - 7 komór z uszczelką centralną o doskonałych parametrach termoizolacyjnych.

Systemy stolarki BETA biznes

Premium TM 102HI

System służy do konstruowania nowoczesnych typów okien, drzwi dedykowanych do domów pasywnych i energooszczędnych, wymagających wysokiej izolacyjności termicznej.

TM 77HI

Bezpieczny system okienno-drzwiowy pozwalający na uzyskanie doskonałych parametrów technicznych projektowanych konstrukcji z zakresu izolacyjności termicznej, akustycznej czy wodoszczelności.

sys-88mm_400px

TM 74HI

System służy do konstruowania okien, drzwi, witryn o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych do stosowania w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Sprzedażą i montażem zajmujemy się od ponad 20 lat

Systemy okien i drzwi wejściowych to systemy nowej generacji, które przekraczają standardy w zakresie termoizolacji i wyznaczają nowe trendy we wzornictwie. Innowacyjna technologia zapewnia pełną indywidualność, doskonałą jakość i bezpieczeństwo.

Systemy okien i drzwi wejściowych to systemy nowej generacji, które przekraczają standardy w zakresie termoizolacji i wyznaczają nowe trendy we wzornictwie. Innowacyjna technologia zapewnia pełną indywidualność, doskonałą jakość i bezpieczeństwo.